PDFDrukujEmail

Neutrik łączy „the Metropolitan Opera”

Nowojorska “the Metropolitan Opera” aktualnie przechodzi gruntowną modernizację budynku wzbogacając go o zróżnicowane systemy automatyzacji – odchodząc od środowiska analogowego na rzecz sterowania cyfrowego.

Wszystkie elementy automatyzacji posiadają panele łączące, które są montowane na stelażach z co najmniej szesnastoma gniazdami Neutrik etherCON oraz przełącznikami cyfrowymi Woordward DSS-2 dla każdego łącznika POE. Wprowadzono także kolejne dwa złącza płyty montażowej Neutrik opticalCON QUAD do kontroli komunikacji. Ruchome stelaże stanowią najważniejszy punkt automatyzacji i są rozprowadzane w obrębie całego budynku, a czasem wbudowywane w scenerię produkcji.

W związku z tak istotnym oraz złożonym projektem, obsługa klienta jest niezwykle ważna. Cameron Whitehom, kierownik ds. kontroli automatyzacji Metropolitan Opera, entuzjastycznie wyraża swoje poparcie w tym zakresie. “W trakcie realizacji tego projektu, jesteśmy w stałym kontakcie z Neutrik USA, a oni okazali się być bardzo elastyczni oraz skłonni do współpracy”, powiedział. “Ale najważniejsze jest to, że nie mieliśmy żadnych problemów z produktami Neutrik. Mamy setki etherCON oraz wiele złącz opticalCON. Kiedy powstaje problem, wiemy, że nie musimy się obawiać o produkty Neutrik, gdyż ta firma tworzy kuloodporne złącza.”

Neutrik łączy „the Metropolitan Opera”

 
Copyright © 2024 Kable i złącza. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.